DarkCameo.pl

Gorset Kamizelka PIONOWE PASKI - Hell Bunny - Steampunk, Gothic

Wyprzedaż Wyprzedaż!
59,99zł brutto

119,00zł brutto


Steampunk'owy gorset "Kamizelka" - overbust, znanej, alternatywnej marki

Hell Bunny

Wykonany z solidnej, grubszej bawełny, przyozdobionej motywem czarno - pastelowych, pionowych pasków.  Gorset wzmocniony jest dodatkowo czarną, matową podszewką. Z przodu eleganckie, czarne, koronkowe wstawki. Koronka oraz lamówki zdobią również górę oraz dół gorsetu. Gorset posiada zapięcie na haftki, pod którymi umieszczony jest panel zakrywający. Z tyłu solidne, podwójne wiązanie gorsetowe, umożliwiające dopasowanie do sylwetki. Gorset usztywniany jest 12 fiszbinami, dzięki którym można zmniejszyć obwód w talii nawet o kilka cm! Dodatkowym atutem gorsetu jest czarny, elastyczny materiał w miejscu biustu, obszyty warstwą miękkiego, czarnego tiulu. Materiał posiada wszytą gumę, dzięki której szerokość w biuście jest uniwersalna. Grubszy, kryjący materiał sprawia, że pod gorset nie trzeba już zakładać dodatkowej odzieży.

Materiał - 98% bawełna, 2% spandex

Świetna jakość i wykonanie!

Gorsety produkowane są w 3 rozmiarach:

S, M, L.


 

 

Gorset typu overbust, alternatywnej marki HELL BUNNY.
Z przodu zapinany na haftki, z tylu zaś sznurowany czarną tasiemką. Polączenie klasycznej, czerwonej, szkockiej kraty z czarną eko-skórą.
Po obu stronach - 2 dodatkowe wiązania gorsetowe (co umożliwia nam jeszcze lepiej dopasować go do sylwetki). Gorset posiada szerokie ramiączka, przyozdobione klamrami, które posiadają regulacje. Gorset mocno usztywniany 8 fiszbinami, dzięki którym można zmniejszyć obwód w talii nawet o kilka cm! Material wytrzymaly i bardzo przyjemny w dotyku - (98% bawelna, 2% spandex). Świetna jakość i wykonanie!


Wymiary: (Bez naciągania, mierzone na plasko, przy max. zasznurowaniu! Aby uzyskać obwód, należy pomnożyć dany wymiar przez 2).

Możliwość regulacji (zwiększenia obwodu) do okolo 12 cm, dzięki wiązaniu z tylu gorsetu.
Gorset wiązany jest aż 2 tasiemkami (zwykle gorsety posiadają tylko 1), co jeszcze bardziej ulatwia nam jego dopasowanie do sylwetki.XS

Dl. calkowita - 37 cm
Szerokość w biuście - 36 cm
Szerokość w pasie - 27 cm


S

Dl. calkowita - 37 cm
Szerokość w biuście - 38 cm
Szerokość w pasie - 29 cm


M

Dl. calkowita - 37 cm
Szerokość w biuście - 40 cm
Szerokość w pasie - 31 cm


L

Dl. calkowita - 37 cm
Szerokość w biuście - 42 cm
Szerokość w pasie - 33 cm


XL

Dl. calkowita - 37 cm
Szerokość w biuście - 44 cm
Szerokość w pasie - 35 cm

Koszyk  

(pusty)

Producenci